#cap1 #cap1 #cap1 #cap1 #cap1 #cap1 #cap1 #cap1 #cap1 #cap1 #cap1 #cap1
Pre viac informácii k akcii kliknite sem.

PRINÁŠAME VÁM RADOSŤ Z JAZDY UŽ 13 ROKOV

avion zilina

O nás

Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 1999, kedy sme otvorili prvú pobočku zaoberajúcu sa servisnou údržbou automobilov a motocyklov.

Dlhoročnú prax našich leteckých technikov využívame najmä od roku 2001, kedy získavame prvé zákazky na opravu a údržbu leteckých motorov. servis leteckej techniky zilina servis leteckej technikysubaru zilina

V tom istom roku sme sa zároveň stali autorizovaným predajcom japonských vozidiel Subaru.
Značku Subaru sme vybrali pre jej jedinečnosť. Ide o najväčšieho výrobcu osobných automobilov s pohonom všetkých kolies a s najdlhšou tradíciou od roku 1972.

O dva roky neskôr sme v Žiline otvorili druhú pobočku, ktorá prevzala zastúpenie vozidiel Subaru.

Renováciu prvých veteránov sme zahájili v roku 2004.

vyterany zilina vyterany zilina
avion zilina

V roku 2005 sme rozšírili predaj nových vozidiel o kórejskú značku Ssangyong. Povesť špecialistu na pohon 4x4 obhájil aj u nás. V rokoch 2008 a 2009 sme sa stali jej najúspešnejším predajcom v SR.

Autorizovaným dealerom motocyklov Honda sme od roku 2014.

V zrekonštruovaných priestoroch ponúkame zákazníkom motocykle a originálne príslušenstvo HONDA s kompletným záručným a pozáručným servisom s dodávkami náhradných dielov do 24 hodín.

V roku 2014 prešla prevádzka v Žiline rekonštrukciou za účelom splnenia najnovších štandardov. Servis je vybavený najmodernejšou servisnou technikou a ponúka komplexné opravárenské služby pre motoristov od jednoduchých servisných prehliadok, až po zložité komplexné opravy vrátane pneuservisu a možnosti zimného uskladnenia pneumatík. Služby serisu využívajú nie len majitelia nami predávaných vozidiel ale aj ostatných značiek.avion-facebook.png