#cap1 #cap1 #cap1 #cap1 #cap1 #cap1 #cap1 #cap1 #cap1 #cap1 #cap1 #cap1
Pre viac informácii k akcii kliknite sem.

Supersport

Supersport

Naked

Naked

Touring

Touring

Custom

Custom

ON/OFF

ON/OFF

Scooter

Scooter

Off-road

Off-road

125 ccm

125 ccm

Skúter Honda Integra

Integra

Integra

Základné parametre

Zdvihový objem: 745 cm3
Typ motora: Kvapalinou chladený radový 8-ventilový dvojvalec SOHC
Vŕtanie x zdvih: 77 x 80 mm
Max. výkon: 40,3 kW / 6 250 za min.
Max. krútiaci moment: 68 Nm / 4 750 ot. za min.
Maximálna rýchlosť: 155 km/h
Spotreba: 4,1 l/100km
Prevádzková hmotnosť: 237 kg
Dĺžka/šírka/výška: 2195/810/1440 mm
Rázvor náprav: 1525 mm
Objem palivovej nádrže: 14 l
Pneumatiky - predné: 120/70-17
Pneumatiky - zadné: 160/60-17
Výška sedadla: 760 mm

Cena

Odporúčaná cena (ABS): 8 450,00 EUR
Farebná verzia Special Edition (SE): 8 650 EUR s DPH

Základné informácie

Ak uvažujete o motocykli, ale nechcete sa vzdať praktickosti skútra, potom by ste mali popremýšľať o niečom celkom originálnom - o Integre. Jedinečnosť Integry spočíva práve v tom, že sa v nej podarilo "integrovať" vlastnosti charakteristické pre motocykle s výhodami, ktoré ponúkajú skútre.

  • Úsporný, kvapalinou chladený dvojvalcový motor so vstrekovaním paliva PGM-FI
  • Systém HISS proti krádeži
  • Inovovaná dvojspojková prevodovka s možnosťou plynulej voľby medzi automatickým a manuálnym radením
  • Upravené sedadlo
  • Nová hliníková kyvná vidlica
  • Vylepšená ergonómia - viac priestoru pre nohy
  • Nastaviteľné páčky prednej a zadnej brzdy
  • ABS v štandardnej výbave
  • Široká ponuka originálneho príslušenstva

GALÉRIA

  RECENZIE

Recenzia Honda Integra 1

Zavolantem.cz
Honda Integra: skútr s duchem motorky v testu

Když nám byla přislíbena k testu Integra, neměl jsem vůbec jasno, jak se k tomuhle „konceptu“ postavit. Napůl skútr, napůl motorka – dá se to vůbec skloubit? To, že se jedná o Hondu, bylo jistým příslibem zajímavého zážitku. Ovšem ani v nejmenším jsem neměl tušení, že cosi mezi motocyklem a skútrem může fungovat tak dokonale.

Rovnou prozradím, že výsledek fúze tříd je výborný. Honda vstoupila do nových vod ve velkém stylu. Bez nadsázky dala vzniknout nové kategorii.

Kompromis bez kompromisů
Tváří se jako skútr, vypadá jako skútr, žere jako skútr. A jede jako cesťák.
Japonští inženýři si vzali to nejlepší z motorky a to nejlepší ze skútru… a postavili Integru. S eliminací negativ, která obě platformy přináší, a vymysleli novou, která chyby vlastně nemá.
Nestává se zase až tak často, že od prvního okamžiku je vám jasné, že s tímhle strojem budete kamarádit.
Honda prostě přišla s novou kategorií. S něčím, co tu nebylo a tak nám to nescházelo. Jenže teď to tu je – a už by to tady chybělo zatraceně hodně.
Výsledná známka 1

Recenzia Honda Integra 2

Motoride.sk
Prvý test: Honda Integra 2014 - skúter alebo motorka? 1/2

Integra, Integra, si ty skúter alebo motorka? Aj to aj hento, kúsok skútrovo a kúsok motorkovo. Prvýkrát som na Integru sadal skepticky, avšak v Grécku som sa najviac tešil na testovanie tohto "hybrida". Mňa Integra skutočne oslovila a s novým motorom a preladenou prevodovkou ešte viac.

Čo ma ale na Integre vždy dostane, je ten pocit z jazdy. Spotreba, pohodlie, istota na cestách, tak trošku fun faktor.

Honda Integra mi zase raz vyčarila úsmev na tvári. Je ako prezlečený superman. Taký obyčajný skúter, až kým s ňou človek neskúša limity, kam až ho pustí. A potom len veľké oči a čudovanie sa, čo ten "skúter" vlastne dokáže. Pritom si zachováva praktickosť, nikoho výzorom neurazí a aj zvuk je parádny. Skúter alebo prezlečená motorka? Nuž - Honda Integra.

Recenzia-Honda PCX 125-3

Motorkari.cz
Honda Integra 2014

V katalogu ji najdete pod záložkou skútry, ale do téhle kategorie patří Integra jenom částečně. Podvozek i motor pochází z motocyklů řady NC, ale jsou tu i typické atributy skútru; volný prostor mezi koleny, široká přední kapotáž, podlážka pro nohy a páčka zadní brzdy na řídítkách. Z pohledu suchých nohou, vysokého plexi a posezení jako na gauči je Integra maxiskútr, jízdními vlastnostmi pak regulérní motorka se vším, co k tomu patří.

KFamózní podvozek vás ale stejně většinou vyprovokuje ke svižnější jízdě. V téhle disciplíně už kralovala předchozí Integra, a u nového modelu Honda ještě vyměnila ocelovou kyvku za odlitek z hliníku.

Hodnocení
Jenže Integra je víc motorka než skútr, nebo k tomu aspoň má ze všech skútrů nejblíž. Vlastně jediné v čem se liší od motorky, je poloha nohou a chybějící nádrž mezi koleny. Obojí hovoří jednoznačně ve prospěch komfortu, i když středový tunel je stejně tak vysoký, že při nastupování vás beztak donutí přehodit nohu přes sedlo. To ale není jediná daň za motorkové jízdní vlastnosti. Pod sedlo se zdaleka nevejde tolik, co do maxiskútra, a ani příruční schránka u Integry není zrovna veliká - tak na mobil nebo peněženku. A pak jsou tady starosti o řetěz, který je třeba mazat, a občas nechat vyměnit. I přesto se ale Integra ve skútrových velmocích jako je Itálie stala prakticky přes noc bestselerem, a konkuruje modelům s mnohem delší tradicí. Mimo jiné i hodně zajímavou cenovkou.

Recenzia-Honda Integra

idnes.cz
Test: Honda Integra - DVA SVETY

Je to skúter alebo motorka? Takáto otázka iste mnohých napadne pri pohľade na zaujímavú novinku Hondy. Silueta modelu Integra síce pripomína maxi skúter pohybujúci sa na veľkých kolesách, ale konštrukčný základ je zhodný s ďalšou dvojicou nových motocyklov NC 700S a cestného endura NC700X. My sme zisťovali ako funguje takáto fúzia v praxi.

Ako som sa mohol presvedčiť, jazda s novu Integrou môže byť veľmi príjemným zážitkom aj pre skúsených jazdcov. Na rozdiel od maxiskútrov s variátorom, sú pocity z jazdy s dvojvalcom objemu 670 ccm vybaveným automatickou prevodovkou DCT, podobné ako pri manuálnom radení.

Hodnocení
Univerzálna Integra vhodne kombinuje uvoľnený posed a dobrú ochranu pred náporom vetra charakteristickú pre maxiskútre s parametrami dvojvalca a ovládateľnosťou podvozku typickou pre naháče strednej triedy.

avion-facebook.png