#cap1 #cap1 #cap1 #cap1 #cap1 #cap1 #cap1 #cap1 #cap1 #cap1 #cap1 #cap1
Pre viac informácii k akcii kliknite sem.

Supersport

Supersport

Naked

Naked

Touring

Touring

Custom

Custom

ON/OFF

ON/OFF

Scooter

Scooter

Off-road

Off-road

125 ccm

125 ccm

Skúter Honda SH300i

Vision

SH300i

Základné parametre

Zdvihový objem: 279,1 cm3
Typ motora: Štvortaktný kvapalinou chladený 4-ventilový jednovalec SOHC
Vŕtanie x zdvih: 72 x 68,5 mm
Max. výkon: 20 kW / 8500 ot. za min.
Max. krútiaci moment: 26,5 Nm / 6000 ot. za min.
Maximálna rýchlosť: 155 km/h
Spotreba: 3,5 l/100 km
Prevádzková hmotnosť: 167 kg / 170 kg (ABS)
Dĺžka/šírka/výška: 2098/728/1195 mm
Rázvor náprav: 1422 mm
Objem palivovej nádrže: 9 l
Pneumatiky - predné: 110/70-16
Pneumatiky - zadné: 130/70-16
Výška sedadla: 785 mm

Cena

Odporúčaná cena: 4 590,00 EUR
Akciová cena: 4 990,00 EUR

Základné informácie

Najsilnejší zástupca rodiny SH dominuje svojím výkonom, bezkonkurenčnou ovládateľnosťou a kompaktnými rozmermi. SH300i sa od roku 2011 môže pochváliť dizajnovou úpravou, novým rámom a aj inovovaným odpružením, ktoré robí jazdu na tomto elegánovi ešte pohodlnejšou. Do oka vám padne aj prémiové sedadlo, ktoré vám dodá pocit luxusu a mimoriadnosti. SH300i je natoľko návykové, že nebudete chcieť zosadnúť.

  • Veľké šestnásťpalcové kolesá a upravený systém odpruženia si hravo poradia s nerovnosťami vozovky
  • Nová zadná pneumatika so špirálovým dizajnom zaisťuje viac stability pri ostrejších náklonoch
  • Nový, kompaktný oceľový rám prispieva k lepšej stabilite vo vyšších rýchlostiach
  • Štýlový prístrojový panel
  • Voliteľný systém C-ABS
  • Imobilizér HISS proti odcudzeniu
  • Lakovaný originálny 35 l kufor s nosičom v cene motocykla

GALÉRIA

  RECENZIE

Recenzia Honda PCX 125 1

Motohouse.cz
TEST: HONDA SH300i

Honda vyplivla na trh SH300i jako novinku už před třemi lety. A já v tehdy chvíli vůbec netušil, co to se mnou udělá. Přečtěte si test jednoho z nejlepších skútrů, na kterém jsem kdy jel ...

Vlastně na mě to SHáčko svým způsobem zbylo a já si týden v jeho sedle maloval jako takovej relax, týden vyklidnění, test, kdy motorku prozkoumám hlavně po praktický stránce – a pak vám tady popíšu, jak je prima mít skútra, tedy věc ve městě vysoko nadřazenou nad všechny auta.

Verdikt pronesu snadno – navíc myslím, že jsem se o něj už dělil někde u nás na webu − SH300i je podle mě přesně tou hranicí, kde se skutečně prolínají nejlepší vlastnosti skútru s těmi nejlepšími vlastnostmi motorky. Čímž chci říct, že toto je přesně ta hranice, kdy lze jedno druhým nahradit!
Úzká vysoká kola, rozvor, dostatečný výkon motoru. Na SH300i se i na venkovských silnicích hravě dostanete nad stovku, a to na 90 % povrchů českých silnic bohatě vystačí. V zatáčkách je čitelná a díky skvělému vyvážení se výborně vodí.
Ano, s ničím se neperete, nic nepřemáháte. A to je asi to, co mě na ní bavilo nejvíc. Ta ovladatelnost a hravost. Za to ode mě získala všechny ty kladné body, a proto jsem si ji i vybral jako „Best motorku“ právě uplynulé sezony.

Recenzia Honda PCX 125 2

Motoride.sk
Nečakané prekvapenie alebo Honda SH300i

Pozerám na ňu a premýšľam. Veľké kolesá, decentný dizajn, slušný objem. Bude to presúvadlo po meste a okolí, alebo mám čakať niečo viac? No, uvidíme...

výkonný motor, brzdy, ovládateľnosť, odkladacie priestory, univerzálnosť

Tak to teda zhrňme. SH300i je skúter, ktorý má svoje ,,chyby" ako napríklad vlnenie pri vysokých rýchlostiach alebo nie až tak komfortné filtrovanie nerovností, no tie sa klasického skútru len tak kvôli konštrukcii nezbavia, takže označiť to za chybu by nebolo celkom na mieste. Na druhej strane tu stojí výkonný motor, bezchybne fungujúci kombinovaný brzdový systémom, 16-palcové kolesá, ktoré z teba na našich cestách nevytrasú dušu, s vzhľadom na určenie prekvapivé pohodlie pre oboch pasažierov s dostatkom miesta. Takže tu máme skúter, ktorý ťa povozí každý deň do práce a späť, poobede na nákup a cez víkend to so svojou polovičkou pokojne strihneš aj cez Alpy bez väčšieho utrpenia. A to všetko so spotrebou pod 4 litre na sto. Čo viac by si za 4 490 eur chcel?

avion-facebook.png