MOTOCYKLE NA ROK 2019.

CB650R NEO SPORTS CAFÉ

Elegantný motocykel v mestskom štýle pre moderný životný štýl.

Stačí pohľad na motocykel CB650R Neo Sports Café hneď vám stúpne hladina adrenalínu. Pocítite túžbu zmocniť sa ho. Rozochvejete sa očakávaním. Tento motocykel vám prinesie vzrušenie a inšpiruje vás k posúvaniu vlastných limitov. S kompaktným dizajnom v minimalistickom retro štýle modelu Neo Sports Café, plným LED osvetlením, štvorvalcovým motorom, ktorého sa už nebudete chcieť vzdať, a podvozkom, ktorý si poradí aj v ostrých zákrutách – stroj je bezchybne skonštruovaný a výborne vybavený. Prevezte sa na motocykli CB650R a ešte dnes si vychutnajte dokonalú kombináciu sily, štýlu a výkonu.

CB650R Neo Sports Café, pohľad z pravej strany na stroj s jazdcom v noci.

CBR650R

Zažite vzrušenie z pretekárskych tratí.

Motor buráca a kolesá trhajú asfalt, keď sa nakláňate do zákrut a klopíte zatáčky. Je jedno, či sa chcete prejsť po meste, alebo vyraziť na pretekársku dráhu. Motocykel CBR650R vám prinesie poriadnu dávku vzrušenia. Štvorvalcový motor v sebe skrýva poriadny výkon, ktorý budete mať vždy pod kontrolou vďaka podvozku, čo zvládne aj tie najostrejšie zákruty. Voliteľná kontrola krútiaceho momentu Honda (HSTC) vám zaistí lepšiu stabilitu pomocou kontroly trakcie zadného kolesa, obrátená vidlica Showa SFF sa zase postará o výbornú odozvu odpruženia. Drsný športový vzhľad tohto motocykla skvelo doplňuje moderné plné LED osvetlenie a digitálny LCD displej. Tento motocykel bol zrodený na pretekanie, rovnako ako vy. Vďaka motocyklu CBR650R sa každá vaša bežná jazda zmení na preteky.

CBR650R, pohľad z pravej strany na stroj zaparkovaný na pretekárskej trati s jazdcom.

CBR500R

Každý deň v pretekárskom štýle.

Ak milujete pretekanie, viete, že vzrušeniu z jazdy na pretekárskej trati sa nič nevyrovná. S motocyklom CBR500R, ktorý sa pýši odvážnym, absolútne agresívnym dizajnom a výkonným radovým dvojvalcovým motorom s antihoppingovou spojkou, si môžete pocit vzrušenia z rýchlej jazdy naplno vychutnať aj s vodičským oprávnením skupiny A2. Tento motocykel inšpirovaný modelom CBR1000RR Fireblade má pretekanie jednoducho v krvi. Optimalizovali sme jeho ovládateľnosť vo vysokej rýchlosti a vyladili sme tlmič výfuku, ktorého zvuk si teraz zaručene zamilujete. Plné LED osvetlenie zabezpečí dokonalú viditeľnosť a vďaka tmavému LCD displeju bude jednoduché za jazdy kontrolovať, všetky údaje. Žite rýchlo vďaka modelu CBR500R.

CBR500R, trojštvrťový pohľad spredu z pravej strany na stroj zaparkovaný na pretekárskej dráhe s jazdcom.

CB500X

Motocykel pre tých, ktorí chcú objavovať mesto.

Zažite mesto ako ešte nikdy. Model CB500X si vďaka svojmu výkonu a manévrovateľnosti ľahko poradí s betónovou džungľou. Kompaktní crossover, pevná konštrukcia a odvážny štýl: tento motocykel zvládne jazdu v teréne aj v meste. Radový dvojvalec s antihoppingovou spojkou zaistia ľahké ovládanie výkonu, na ktorý sa môžete spoľahnúť. S podvozkom, ktorý si poradí v každom teréne, sa zase budete pri jazde cítiť pohodlne a bezpečne. Úplné LED osvetlenie a nový prístrojový panel LCD zvýrazňujú súčasný štýl motocykla. Dobrodružstvá čakajú priamo pred dverami. Ešte dnes znova objavte mesto vďaka modelu CB500X.

CB500X, pohľad z pravej strany na stroj zaparkovaný v horách s jazdcom.

CB500F

Bez príkras, odstrojený, dravý.

Elegantný a svieži estetický štýl s kompaktným dizajnom v štýle Street Fighter – model CB500F predstavuje inováciu roadsteru v modernom prevedení. Minimalistické, čisté línie priťahujú pozornosť k radovému dvojvalcovému motoru. Úplné LED osvetlenie a prístrojový panel LCD zvýrazňujú modernú estetiku. Upravili sme tlmič výfuku, aby vydával charakteristicky jasný zvuk. Tento motocykel má všetko, čo potrebujete a neobsahuje nič, čo by vás spomaľovalo. Tento motocykel sa okamžite stane kultovým modelom. Vychutnajte si dokonalý zážitok z jazdy na motocykli CB500F.

CB500F, trojštvrťový pohľad spredu z pravej strany na zaparkovaný stroj s jazdcom.