CB750 Hornet

7 590 

Kategórie:

Predsezónna ponuka s bezplatným odvozom motocykla


Popis

Pichni do sršnieho hniezda

Zabudnite na očakávané. Je čas, aby nová generácia priniesla zmeny. Začnime novým motorom, ktorý má neuveriteľný výkon najlepší vo svojej triede. Nalaďte sa na ľahký
podvozok, ktorý je vyladený na športovú jazdu v streetfighter štýle. Stačí jeden povel a nový CB750 Hornet vyrazí vpred. Nič sa mu nedokáže vyrovnať.

Dynamický záber na model Honda CB750 Hornet na ceste

Najlepší pomer výkonu a hmotnosti v danej triede

O modeli CB750 Hornet sa veľa hovorí. Hovorí sa predovšetkým o pomere výkonu a hmotnosti. Úplne nový paralelný dvojvalcový motor s prepracovaným nasávaním so zvýšenou účinnosťou a technológia valcov, prevzatá so superšportov, znižuje trenie. Stroj tak dosahuje maximálny výkon 67,5 kW a krútiaci moment 75 Nm, ktorý sa uplatní od stredného pásma až po tie najvyššie otáčky. Vyniká tiež po pocitovej a zvukovej stránke – v nízkych otáčkach má stabilný pulz a zaujímavý zvuk výfuku. Takýto výkonný motor umiestnený do ľahkého podvozku znamená, že už zostáva jediná vec: Nasadnúť a užívať si jazdu.

Dynamický záber na model Honda CB750 Hornet na ceste

Dokonalé ovládanie a možnosti pripojenia

Ohromujúci motor modelu CB750 Hornet máte úplne pod kontrolou. Presná technológia elektronického ovládania plynu (TBW) zodpovedá 3 predvoleným jazdným režimom: Režim Sport, Standard a Rain a navyše aj prispôsobiteľný používateľský režim na jemné vyladenie (v 3 úrovniach) systému kontroly trakcie Honda (HSTC) a zabránenie zdvíhaniu predného kolesa. Individuálne možno upraviť aj výkon motora a brzdenie motorom. Zároveň je to jednoduché – 5-palcový plnofarebný TFT displej ponúka krásne a intuitívne rozhranie a systém hlasového ovládania smartfónu Honda (HSVCs) sa postará o konektivitu.

Dynamický záber na model Honda CB750 Hornet na ceste

Agresívne vlastnosti motocykla Naked kategórie

Ostrý minimalizmus modelu CB750 Hornet, ktorý od základu stvorili ambiciózni mladí návrhári v našom výskumnom a vývojovom stredisku v Ríme za technického prispenia našich japonských vývojových technikov, prináša nekompromisný prístup. Palivová nádrž inšpirovaná obrysom sršnieho krídla priťahuje pozornosť, zatiaľ čo kovovo červený rám a eloxované predné vidlice, ktoré sú k dispozícii v dvoch verziách laku, dodávajú modelu agresívny vzhľad. A na počesť vlastnej histórii modelu Hornet s moderným nádychom je tu pochopiteľne aj špeciálna matná žltá farba. Prvotriedne svetlá LED sú dokonalým zavŕšením dizajnérskeho úsilia.

Dynamický záber na model Honda CB750 Hornet na ceste

Zábava vďaka rýchlosti a svižnosti

Ústredným prvkom návrhu modelu CB750 Hornet je nový oceľový rám s kosoštvorcovou konštrukciou a výškou sedadla 795 mm, vďaka čomu je ovládanie mimoriadne príjemné. Vďaka prirodzene vzpriamenej jazdnej polohe a pohotovostnej hmotnosti 190 kg sa stroj vyznačuje rýchlou jazdou, presným riadením a precíznou odozvou 41 mm obrátenej vidlice Showa SFF-BP™ USD a zadného tlmiča Pro-Link. Kľukatými mestskými ulicami aj cestami plnými zákrut môžete vďaka kompaktným rozmerom a vynikajúcej obratnosti pri preklápaní zo strany na stranu prechádzať úplne bez obáv, zatiaľ čo 4-piestové predné strmene s radiálnym uchytením sa postarajú o tvrdý záber a vysokú brzdnú silu.

CB750 Hornet 2023 Technické údaje

 • Motor
  Vrtánie × zdvih (mm) 87 mm x 63,5 mm
  Príprava zmesi Elektronické vstrekovanie paliva PGM-FI
  Kompresný pomer 11,0 : 1
  Emisie CO2 (g/km) 100 g/km
  Zdvihový objem motora (ccm) 755
  Typ motora Kvapalinou chladený štvortaktný radový dvojvalec s 8 ventilmi, 270° predsadením ojnicových čapov a rozvodom uni-cam
  Max. výkon 67,6kW pri 9 500 otáčkach
  Max. krútiaci moment 74,4Nm pri 7 000 otáčkach
  Štartér Elekrický

   

 • Kolesá
  Predné brzdy Dva 296-mm kotúče s hydraulicky ovládaným radiálne uchyteným 4-piestikovým strmeňom
  Zadné brzdy Jeden 240-mm kotúč, jednopiestikový strmeň
  Predné zavesenie 43-mm obrátená vidlica Showa SFF-BP, zdvih 130 mm
  Zadné zavesenie Jeden tlmič Monoshock so systémom Pro-Link, zdvih 150 mm
  Predné pneumatiky 120/70ZR-17
  Zadná pneumatika 160/60ZR-17
  Predné kolesá Viaclúčové z hliníkovej zliatiny
  Zadné kolesá Viaclúčové z hliníkovej zliatiny
  ABS systém dvojkanálové ABS

   

 • Rozmery a hmotnosti
  Kapacita akumulátora (V – Ah) 12V 7,4Ah
  Typ rámu Oceľový “Diamond”
  Objem palivovej nádrže (l) 15,2L
  Spotreba paliva 4,35 l/100km
  Pohotovostná hmotnosť (kg) 190 kg
  Výška sedadla (mm) 795 mm

   

 • Prevodovka
  Spojka Mokrá viaclamelová antihoppingová spojka
  Koncový prevod Reťaz
  Prevodovka 6-stupňová manuálna
  Quick Shifter Voliteľné príslušenstvo

   

 • Prístroje a elektronika
  Svetlomety LED
  Prístroje TFT
  Zadné svetlo LED
  Konektivita HSVCs
  Automatické vypínanie smeroviek Áno
  Bezpečnosť HISS