CMX1100 REBEL MT

9 990 

Kategórie:

Predsezónna ponuka s bezplatným odvozom motocykla


Popis

O KROK ĎALEJ

Ste pripravení svoju jazdu posunúť ďalej? Nastal čas. Čas na niečo nepoznané. Zoznámte sa s novým modelom Rebel CMX1100. Úplne obnažený motocykel, ktorý vzdáva česť podomácky upravovaným americkým motocyklom v štýle „bobber“ so širokými pneumatikami, však zároveň prináša celý rad moderných detailov. Iste, je to výborne vyzerajúci motocykel, ktorý bude jazdiť po širokých bulvároch. Ale skrýva v sebe oveľa viac.

CMX1100, o krok ďalej

STARÁ ŠKOLA SA VRACIA DO MÓDY

Rebel CMX1100 je niečo výnimočné…

Vďaka individuálnemu vzhľadu – a aj ľahkému, pohyblivému ovládaniu a skvelej odozve motora – si Rebel CMX500 získal srdcia mnohých jazdcov na celom svete, vrátane tých, ktorí na sa na dvojkolesový stroj posadili po prvý raz. Teraz však nastal čas urobiť ďalší krok. Podobá sa síce na svojich predchodcov, no Rebel CMX1100 má z veľkej časti svoj vlastný štýl. Dynamický a osobitý radový dvojvalcový motor ponúka elektronické ovládanie plynu, 4 režimy jazdy, systém voliteľnej kontroly krútiaceho momentu Honda Selectable Torque Control (HSTC) a kontrolu zdvíhania predného kolesa. Tempomat patrí do štandardnej výbavy a naša jedinečná šesťstupňová dvojspojková prevodovka je voliteľná. Tento pohodový Cruiser si poradí aj v zákrutách – v tých má hlavné slovo 43 mm predná vidlica s olejovou patrónou, zadné tlmiče s oddelenou nádobkou a radiálne štvorpiestové predné brzdové strmene.

CMX1100, stará škola sa vracia do módy

MINIMALISTICKÝ ŠTÝL

Nič iné ako nezriedený úžasný zážitok z jazdy na motocykli.

Rebel CMX1100 kladie dôraz na rýdze potešenie z jazdy na dvoch kolesách. Tento temný roadster z 21. storočia inšpirovaný štýlom strojov „bobber“ je od základu navrhnutý tak, aby prinášal radosť z jazdy, preto prináša mohutný výkon motora a výborné jazdné vlastnosti. Každý detail ho niečím odlišuje od ostatných strojov. Bezprírubovú palivovú nádrž charakterizuje dvojfarebný lak a predný aj zadný blatník je zhotovený z 1 mm hrubého oceľového plechu s osadeným držiakom z tlakovo liateho hliníka. Sedadlo je vo výške iba 700 mm a jeho mäkký materiál je tvarovaný tak, aby poskytoval oporu pri prudkom zrýchlení. Odsadený dotykový prístrojový panel s priemerom 120 mm s negatívnym LCD displejom zabezpečuje intuitívne získavanie informácií a klasické široké riadidlá sú uchytené pevnými jednopalcovými svorkami.CMX1100, minimalistický štýl

Dvojvalec CMX500 Rebel s objemom 500 cm3, pre ktorý postačuje vodičské oprávnenie A2, bol uvedený na trh v roku 2017 a priniesol jedinečný svieži pohľad na túto triedu atraktívnym spojením „bobber“ tradície s novými revolučnými prvkami. Tento pútavý motocykel zábavný pri jazde a nenáročný na údržbu si našiel svoje miesto v srdciach jazdcov po celej Európe a v roku 2019 bol tretím najpredávanejším strojom v „custom“ štýle na starom kontinente.

Model CMX500 Rebel dostáva pre rok 2021 väčšieho a razantnejšieho súrodenca: CMX1100 Rebel. Zachovaním podstaty, ktorá robila spomínaný menší motocykel výnimočným, zvýšením poskytovaného výkonu, zdokonalením charakterových vlastností a rozšírením balíka najmodernejších technológií od Hondy ponúka tento model čosi navyše – prevzaté z vyššieho segmentu – širokej palete jazdcov, ktorí hľadajú niečo extra výnimočné. Tento model bol navrhovaný zámerne ako motocykel s „duálnou“ osobnosťou – je pripravený rovnako na pohodové bezstarostné presuny, ako aj na vzrušujúcu jazdu kedykoľvek, keď sa pred vami otvorí kľukatá horská cesta.

Tí, ktorí na tento model prechádzajú z menších motocyklov, ocenia zvládnuteľné rozmery modelu Rebel, výšku sedadla 700 mm a hmotnosť 223 kg s prevádzkovými kvapalinami; skúsenejších naopak poteší mimoriadna ovládateľnosť podvozku s tuhým rámom z oceľových rúrok, 43 mm kazetovými prednými vidlicami, piggyback zadnými tlmičmi a štvorpiestovou prednou brzdou. Čo však zaručene poteší úplne všetkých, je spoznávanie charakteru a výkonu ponúkaného paralelným dvojvalcovým motorom s objemom 1 084 cm3 (ktorý sa nechal inšpirovať modelom CRF1100L Africa Twin), ktorý vďaka maximálnemu výkonu 64 kW a krútiacemu momentu 98 Nm prináša špičkové charakteristiky pri nízkych otáčkach, mohutný prejav v strednom rozsahu a okrem toho charakteristickú citlivosť a atraktívny zvuk výfuku.

Štýlové prevedenie veľkého Rebela s odhalenou zadnou časťou hovorí jasne minimalistickou rečou. Oceľové blatníky vpredu a vzadu sedia na hrubých pneumatikách; kruhový svetlomet kombinuje vzhľad starej školy s novými „akademicky“ ladenými LED svietidlami a zrkadlí okrúhly monochromatický LCD prístrojový displej. Sedák zadného sedadla je tiež možné rýchlo a jednoducho demontovať. Pod kapotou sa ukrýva celý rad najmodernejších funkcií: Technológia riadenia Throttle By Wire (TBW), ktorá pridáva 3 predvolené jazdné režimy plus štvrtú alternatívu, ktorú si môže používateľ nastaviť podľa svojich predstáv, 3 úrovne voliteľnej kontroly krútiaceho momentu Honda Selectable Torque Control (HSTC), kontrola zdvíhania predného kolesa, tempomat a voliteľný doplnok v podobe jedinečnej dvojspojkovej prevodovky pre šesťstupňové radenie.

Táto výnimočná kombinácia klasického vzhľadu a najmodernejších technológií je zárukou toho, že nový CMX1100 Rebel dokáže priniesť čosi sviežo jedinečné aj na trh, na ktorom sú skutočné inovácie čoraz zriedkavejším fenoménom.

Príslušenstvo pre rad STREET

Chcete si model Rebel CMX1100 nastaviť podľa svojich vlastných predstáv? Môžeme Vám s tým pomôcť a uľahčiť Vám to. Príslušenstvo pre rad Street obsahuje univerzálne – alebo dopredu naklonené – náhradné sedadlo s kosoštvorcovým prešívaním v čiernom alebo hnedom prevedení, zadný nosič bez sedadla spolujazdca, ktorý využijete pri preprave batožiny a dokonale padnúci chránič nádrže, ktorý pomáha predchádzať poškriabaniu. Štýl stroja navyše zvýrazní aerodynamický kryt svetlometu, krátky predný blatník a pruhy na kolesá.

PRÍSLUŠENSTVO PRE MODEL CMX1100 STREET

Príslušenstvo pre rad TOURING

Ak sa chystáte prekonávať väčšie vzdialenosti, môže sa Vám hodiť príslušenstvo pre rad Touring. Obsahuje náhradné pohodlné sedadlo na sólo jazdu a jazdu so spolujazdcom, operadlo pre spolujazdca, stúpačky, zadný nosič, textilné bočné kufre a čelný štít, ktorý poskytuje ochranu pred vetrom.

PRÍSLUŠENSTVO PRE MODEL CMX1100 TOURING

CMX1100 Rebel – 2021 Technické údaje

 • Motor
  Vrtánie × zdvih (mm) 92mm x 81,5mm
  Príprava zmesi PGM-FI elektronické vstrekovanie paliva
  Kompresný pomer 10,1:1
  Emisie CO2 (g/km) 114g/km
  Zdvihový objem motora (ccm) 1 084 cm3
  Typ motora Kvapalinou chladený štvortaktný radový dvojvalec s 8 ventilmi, 270° predsadením ojnicových čapov a rozvodom SOHC
  Max. výkon 64kW pri 7 000 otáčkach
  Max. krútiaci moment 98Nm pri 4 750 otáčkach
  Kapacita oleja 4,8 l
  Štartér Elektrický
 • Kolesá
  Predné brzdy 330-mm plávajúci kotúč s radiálne uchyteným 4-piestikovým strmeňom, ABS
  Zadné brzdy 256-mm plávajúci kotúč s 2-piestikovým strmeňom, ABS
  Predné zavesenie 43-mm vidlica Showa kartridžového typu, nastaviteľné predpätie
  Zadné zavesenie Kyvná vidlica, nastaviteľné predpätie
  Rozmer prednej pneumatiky 130/70B18 M/C
  Rozmer zadnej pneumatiky 180/65B16 M/C
  Predné kolesá Kolesá z hliníkovej zliatiny
  Zadné kolesá Kolesá z hliníkovej zliatiny
 • Rozmery a hmotnosti
  Kapacita akumulátora (V – Ah) 12V/11,2Ah
  Uhol sklonu 28°
  Rozmery (D × Š × V) (mm) 2 240mm x 853mm x 1 115mm
  Typ rámu Oceľový rám
  Objem palivovej nádrže (l) 13,6L
  Spotreba paliva 4,9L/100km
  Svetlá výška (mm) 120mm
  Pohotovostná hmotnosť (kg) 223kg
  Výška sedadla (mm) 700mm
  Závlek (mm) 110mm
  Rázvor (mm) 1 520mm
 • Prevodovka
  Spojka Viaclamelová v olejovom kúpeli
  Koncový prevod Reťaz
  Typ prevodovky 6-stupňová manuálna
 • Prístroje a elektronika
  Svetlomety LED
  Prístroje 120-mm LCD multifunkčný prístrojový panel
  Zadné svetlo LED
  USB zásuvka USB-C
  Tempomat Áno
  Bezpečnosť HISS imobilizér