CRF450R

9 690 

VYCHUTNAJTE SI KAŽDÝ OKAMIH.

Kategórie:

Predsezónna ponuka s bezplatným odvozom motocykla


Popis

TERAZ UŽ JE TO LEN NA VÁS

Ľahký. Veľmi ľahký. Vďaka vyváženému podvozku a odpruženiu Showa s prepracovanými ventilmi, ktoré zaisťuje vyššiu rýchlosť pri jazde v zákrutách, budete mať kolo po kole lepší čas. A motor, ktorý vytočíte z nuly do červeného poľa otáčok, budete mať pravú ruku úplne pod kontrolou.

CRF450R – ŠTART. ODPICH. VÍŤAZSTVO.

ŠTART. ODPICH. VÍŤAZSTVO.

Pri jazde na motorke sa hodí každá výhoda. Prečo nezískať všetky?

Náš model CRF450R zvyšuje latku. A presne o tom na majstrovstvách sveta v motokrose ide. Rám s hliníkových nosníkov znižuje hmotnosť a už z výroby sa vyznačuje vyváženou tuhosťou, geometriou riadenia a odpružením, vďaka ktorému možno rezať zákruty. Motor poskytuje vysoký výkon v strednom rozsahu otáčok a krútiaci moment pri nízkych otáčkach s ešte plynulejšou odozvou na plyn vďaka novým nastaveniam riadiacej jednotky ECU. Systém dekompresie a nová hydraulická spojka dodávajú stroju neúnavnú húževnatosť. Systém kontroly trakcie Honda (HSTC) ponúka 3 režimy riadenia spotreby na zaistenie maximálnej trakcie zadného kolesa, zatiaľ čo riadenie kontroly rozjazdu a preklzávania kolies HRC sa postará o prvých 100 metrov trate. Agresívne minimalistická karoséria je štíhla, ľahká a jednoducho si vďaka nej nájdete optimálnu polohu. Využite odpich a vytvorte si náskok – ešte nikdy to nebolo také jednoduché. A to isté platí o víťazení.

CRF450R – Vysoký výkon v stredných otáčkach a krútiaci moment v nízkych otáčkach

STVORENÉ NA VÍŤAZSTVO

Rozdiel je v detailoch.

Tvrdšie. Rýchlejšie. Vyšší výkon. Víťazstvo. Znova a znova.

Víťazstvo na majstrovstvách nie je dielom šťastnej náhody. Pretekári víťazia vďaka premyslenej konštrukcii. Spýtajte sa tímu HRC a Tima Gajsera. Zdvihli sme latku modelom CRF450R. Jeho ľahký hliníkový rám, výkyvná vidlica, horný a dolný strmeň a uchytenie nápravy sa už od výroby vyznačujú vyvážením tuhosti, geometriou riadenia a svetlou výškou na rezanie zákrut. Prirodzene, neuspokojili sme sa len s tým. Na zlepšenie odozvy odpruženia a na to, aby ste sa mohli posunúť vpred, je teraz 49 mm vidlica Showa USD s vinutou pružinou vybavená tuhším tlmením pri kompresii, zatiaľ čo tlmič Showa – s mimoriadne ľahkou oceľovou pružinou – sa tiež vyznačuje tuhším tlmením, čo zaisťuje dokonalé vyváženie prednej a zadnej časti.

CRF450R – 3 režimy riadenia výkonu

Vyšší výkon. Plynulejšia jazda. Nikto vás nezastaví.

Motor modelu CRF450R Unicam 4V s objemom 449,7 cm3 ponúka úžasný výkon už od úrovne 5 000 ot./min. A ešte vyšší a plynulejší krútiaci moment v nízkych otáčkach zaručuje nové nastavenie motora pre systém vstrekovania paliva PGM-FI. Hydraulická spojka je konštruovaná tak, aby zvládla výkon, a systém voliteľnej kontroly krútiaceho momentu Honda (HSTC) ponúka 3 režimy riadenia výkonu na zaistenie maximálnej trakcie zadného kolesa. Riadenie kontroly rozjazdu a preklzávania kolies HRC Launch Control sa postará o prvých 100 metrov, zatiaľ čo tlačidlo na zmenu režimu motora (EMSB) prispôsobuje výkon jazdným podmienkam. Minimalistická kapotáž je agresívna a praktická zároveň – možno ju ľahko premiestňovať a demontovať kvôli údržbe. A je to len jedna malá časť z celku, ktorý robí z modelu CRF450R stroj dokonale vybavený na motokros.

 

CRF450R 2022 Technické údaje

 • Motor
  Vrtánie × zdvih (mm) 96 mm x 62,1 mm
  Príprava zmesi Elektronické vstrekovanie paliva
  Kompresný pomer 13,5 : 1
  Zdvihový objem motora (ccm) 449.7
  Typ motora Kvapalinou chladený štvortaktný jednovalec UNI-CAM
  Štartér Nožný štartér

   

 • Kolesá
  Predné brzdy 260-mm kotúčová
  Zadné brzdy 240-mm kotúčová
  Predné zavesenie Teleskopická obrátená vidlica Showa 49 mm
  Zadné zavesenie Showa s jedným tlmičom so systémom Honda Pro-Link
  Predné pneumatiky Dunlop MX3SF
  Rozmer prednej pneumatiky 80/100-21-51M
  Rozmer zadnej pneumatiky 120/80-19-63M
  Zadná pneumatika Dunlop MX3S
  Predné kolesá Liaty hliníkový ráfik s drôteným výpletom
  Zadné kolesá Liaty hliníkový ráfik s drôteným výpletom

   

 • Rozmery a hmotnosti
  Uhol sklonu 27,4°
  Rozmery (D × Š × V) (mm) 2 183 mm x 827 mm x 1 260 mm
  Typ rámu Hliníkový dvojitý nosník
  Objem palivovej nádrže (l) 6,3 litra
  Svetlá výška (mm) 328 mm
  Pohotovostná hmotnosť (kg) 112 kg
  Výška sedadla (mm) 960 mm
  Závlek (mm) 116 mm
  Rázvor (mm) 1 482 mm

   

 • Prevodovka
  Spojka Mokrá, viaclamelová spojka
  Koncový prevod Reťaz
  Typ prevodovky manuálna prevodovka

   

 • Prístroje a elektronika
  Systém zapaľovania Digitálny CDI systém