NT1100

13 990 

Kategórie:

Predsezónna ponuka s bezplatným odvozom motocykla


Popis

Chcete cestovať? Nový motocykel NT1100 ponúka všetko, čo potrebujete, v jednom stroji. Vďaka ľahkému a jednoduchému ovládaniu a odpruženiu s dlhým zdvihom je svižný a prispôsobený požiadavkám mesta. Zároveň je to však fantastický cestovný stroj s výkonným dvojvalcovým motorom, vysokou úrovňou výbavy a pohodlným dizajnom GT pre dve osoby. Pridajte prémiové jazdné technológie – a voliteľnú šesťstupňovú dvojspojkovú prevodovku – a zostáva už len jedna vec, ktorú treba zvážiť. Kam a ako ďaleko chcete vyraziť?

UŽITE SI ZMENU SMERU

Toto je chvíľa, na ktorú ste čakali. Pracovný týždeň sa skončil. Teraz je čas na objavovanie, na víkendový výlet. Váš motocykel NT1100 je vybavený pre dvoch. Kam sa vydáte? Máte predstavu o výlete a časť trasy máte naplánovanú v telefóne. Je tu však aj miesto na prekvapenie, pretože to tak chcete. A čo vlastne hľadáte? Niečo výnimočné. Pocit, ktorý môže priniesť len cestovanie na motocykli. Práve ten čaká aj na vás.

Zvýraznenie ochrany proti vetru a kompaktných rozmerov modelu Honda NT1100.

Dochádzanie do práce, šport, turistika alebo všetky tri využitia súčasne? To záleží na vás.

To je na motocykli NT1100 úžasné. Je jednoducho univerzálny. Elegantná aerodynamika, veľký štít nastaviteľný v piatich smeroch a horné/spodné deflektory poskytujú vynikajúcu ochranu pred vetrom. Kompaktné rozmery sú však ako stvorené na jazdu v meste. Sedadlo s výškou 820 mm je pohodlné pre dve osoby a prispôsobuje sa flexibilnej jazdnej polohe, ktorá vám umožní splynúť so strojom alebo relaxovať. Môžete sa spoľahnúť aj na vysokú úroveň výbavy. Okrem bočných kufrov je model NT1100 vybavený 20-litrovou palivovou nádržou s dojazdom 400 km (režim WMTC), vyhrievanými rukoväťami, tempomatom, zásuvkami USB/ACC a zadným nosičom. Údržbu zadného kolesa uľahčuje stredový stojan.

Zvýraznenie ochrany proti vetru a kompaktných rozmerov modelu Honda NT1100.

Vyladené pre zrýchlenie s voliteľnou dvojspojkovou prevodovkou

Mohutný dvojvalcový motor ponúka vysoký výkon už od nízkych otáčok a špičkový krútiaci moment 104 Nm – presne to, čo potrebujete na bezproblémové predbiehanie. Plynulo zaberá až do maximálnych otáčok a má vyladený hlboký, pulzujúci a charakteristický zvuk. Tri predvolené jazdné režimy URBAN, RAIN a TOUR pokrývajú väčšinu podmienok a dva používateľské režimy umožňujú úplne si prispôsobiť výkon motora, rovnako ako trojstupňový systém HSTC a kontrola zdvíhania predného kolesa. Ak chcete s voliteľnou šesťstupňovou prevodovkou DCT radiť, radiace tlačidlá na ľavej rukoväti riadidiel ponúkajú rýchle radenie nahor aj nadol. Ak potrebujete športovejší výkon, môžete zvoliť efektívne a plynulé radenie s trojstupňovým režimom S.

Zvýraznenie ochrany proti vetru a kompaktných rozmerov modelu Honda NT1100.

Rýchle riadenie, istota a sebavedomie

Tento motocykel sa ovláda ľahko a presne, nech už na ňom jazdíte akokoľvek. Tuhosť oceľového rámu je optimalizovaná s dôrazom na pevnosť, citlivosť a stabilitu, 43 mm obrátená vidlica Showa kazetového typu a zadný tlmič spolupracujúci s hliníkovou výkyvnou vidlicou prostredníctvom systému Pro-Link poskytujú pôsobivú odozvu zavesenia a presný zážitok v zákrutách bez ohľadu na podmienky. Predpätie zadnej pružiny možno hydraulicky nastaviť podľa prepravovanej záťaže. Predná a zadná pneumatika s profilom 120/180 zaisťujú maximálnu priľnavosť a stabilitu a v prípade potreby je k dispozícii plynulá a progresívna brzdná sila riadená systémom ABS.

Zvýraznenie ochrany proti vetru a kompaktných rozmerov modelu Honda NT1100.

Zostaňte v kontakte a nikdy sa nestraťte s plnou konektivitou

Jasný a ľahko čitateľný 6,5-palcový dotykový displej TFT ponúka tri úrovne informácií – od minimálnej po maximálnu – podľa konkrétnych požiadaviek. Pripojenie Apple CarPlay®, Android Auto® a Bluetooth® umožňuje prístup k funkciám smartfónu, ako je navigácia, hudba a hovory, prostredníctvom displeja a slúchadiel zabudovaných v prilbe. Svetlá na denné svietenie (DRL) sa automaticky prispôsobujú intenzite okolitého svetla a upozorňujú ostatných účastníkov cestnej premávky na vašu prítomnosť. Pri rýchlosti nad 50 km/h signalizuje signalizácia núdzového zastavenia (ESS) tým, ktorí idú za vami, že je potrebné zastaviť. Signalizácia sa vypína automaticky.

 

NT1100 – 2022 Technické údaje

 • Motor
  Vrtánie × zdvih (mm) 92 mm x 81,5 mm
  Príprava zmesi PGM-FI elektronické vstrekovanie paliva
  Kompresný pomer 10,1:1
  Emisie CO2 (g/km) 116 g/km
  Zdvihový objem motora (ccm) 1 084
  Typ motora Kvapalinou chladený štvortaktný radový dvojvalec s 8 ventilmi, 270° predsadením ojnicových čapov a rozvodom uni-cam
  Max. výkon 75 kW pri 7 500 otáčkach (95/1/EC)
  Max. krútiaci moment 104 Nm pri 6 250 otáčkach (95/1/EC)
  Kapacita oleja 4,8
  Štartér Elektrický

   

 • Kolesá
  Predné brzdy Dva 310-mm kotúče s hydraulicky ovládaným radiálne uchyteným 4-piestikovým strmeňom
  Zadné brzdy 256-mm kotúč s hydraulicky ovládaným jednopiestikovým strmeňom
  Predné zavesenie 43-mm obrátená vidlica Showa s nastaviteľným predpätím, zdvih 150 mm
  Zadné zavesenie Monobloková odlievaná hliníková kyvka so systémom Pro-Link s tlakovaným plynovým tlmičom, nastaviteľné predpätie, zdvih 150 mm
  Predné pneumatiky 120/70R17 M/C (58W)
  Zadná pneumatika 180/55R17 M/C (73W)
  Predné kolesá Viaclúčové z hliníkovej zliatiny
  Zadné kolesá Viaclúčové z hliníkovej zliatiny
  ABS systém Dvojkanálové

   

 • Rozmery a hmotnosti
  Kapacita akumulátora (V – Ah) 12V/11,2Ah
  Uhol sklonu 26,5°
  Rozmery (D × Š × V) (mm) 2 240 mm x 865 mm x 1 360 mm
  Typ rámu Kolískový rám
  Objem palivovej nádrže (l) 20,4 L
  Spotreba paliva 20 km/L (5 L/100km)
  Svetlá výška (mm) 175 mm
  Pohotovostná hmotnosť (kg) 238 Kg
  Výška sedadla (mm) 820 mm
  Závlek (mm) 108 mm
  Rázvor (mm) 1 535 mm

   

 • Prevodovka
  Spojka Viaclamelová v olejovom kúpeli
  Koncový prevod Reťaz
  Prevodovka 6-stupňová manuálna
  Quick Shifter Voliteľné príslušenstvo

   

 • Prístroje a elektronika
  12V zásuvka Ano
  Svetlomety LED s denným svietením DRL
  Prístroje LCD displej a 6,5 ​​” TFT dotykový multifunkčný prístrojový panel
  Zadné svetlo LED
  Denné svietenie Áno
  Konektivita Apple CarPlay & Android Auto
  USB zásuvka USB-A
  Automatické vypínanie smeroviek Áno
  Tempomat Áno
  Bezpečnosť HISS imobilizér