Naše nové motocykle pre rok 2018

GL1800 GOLD WING

Najslávnejší luxusný cruiser na svete vstupuje do novej éry.

Krásne upravený stroj s množstvom funkcií, ktoré vynikajú svojou úrovňou, čo sa týka komfortu, technológie a inovácie. Elektronické ovládanie plynu (TBW) so 4 režimami jazdy, 7-stupňová dvojspojková prevodovka (DCT), voliteľná kontrola trakcie Honda (HSTC), úplne nový motor a podvozok skombinovaný s prepracovaným predným odpružením – to všetko prispieva k tomu, že nová Honda Gold Wing posúva kategóriu touring na úplne novú úroveň.

 

CRF1000L AFRICA TWIN ADVENTURE SPORTS

Najpokročilejší motocykel kategórie touring – schopný vyraziť všade –, aký sme kedy vyrobili

S väčšou 24-litrovou palivovou nádržou, ochranným padacím rámom, veľkým ochranným krytom motora a odpružením s dlhými zdvihmi – pre dosiahnutie dostatočnej svetlej výšky – dáva tento stroj jazdcovi pocit istoty počas jazdy na všetkých druhoch terénu.  Vďaka pridaniu dvojspojkovej prevodovky (DCT), antihoppingovej spojky, elektronického ovládania plynu (TBW), 3 režimov jazdy a vyhrievaných rukovätí môžete objavovať ešte vzdialenejšie kraje, pretože skutočné dobrodružstvo sa nikdy nekončí.

 

CRF1000L AFRICA TWIN

V jeho samotnej podstate sa skrýva dobrodružný duch.

V porovnaní s verziou Adventure Sports má minimalistický vzhľad. Je elegantný, účelný a ľahší, ale jeho srdce – motor s prepracovaným systémom nasávania a výfuku, ktorý poskytuje výkon prostredníctvom elektronického ovládania plynu (TBW) – bije rovnako dobrodružným duchom. Kombinuje v sebe tiež 3 režimy jazdy a voliteľnú kontrolu trakcie Honda (HSTC) pre dosiahnutie vlastností jazdy presne podľa vašich požiadaviek, k čomu navyše prispievajú výhody antihoppingovej spojky. Úplne nový negatívny LCD merač presne kopíruje rozloženie pretekárskeho stroja rely Dakar.

 

CB1000R NEO SPORTS CAFE

„Pouličný pretekár“ typu Café Racer trochu inak.

Štvorvalcový motor, ktorý štedro rozdáva krútiaci moment v strednom rozsahu, je triedou samou osebe. Elektronické ovládanie plynu (TBW), 3 režimy jazdy a brzdenie motorom – s voliteľnou kontrolou trakcie Honda (HSTC) – to všetko poskytuje použiteľný a spoľahlivo ovládateľný výkon v celom pásme otáčok. Je tiež ľahší ako predchádzajúca verzia. Za ním prichádzajú dvaja menší bratranci, ktorí však nemajú o nič menšiu charizmu: model CB300R a CB125R.

 

ÚPNE NOVÝ KONCEPT MODELU SUPER CUB

Najobľúbenejšia Honda všetkých čias sa vracia.

Bola predmetom masového predaja po celom svete počas šiestich desaťročí. Dostupný a spoľahlivý malý motocykel, ktorý sa stal klasikou sám osebe. A teraz je späť – s tým nezameniteľne štýlovým a retro vzhľadom, avšak obohatený o moderné detaily, ako sú predné a zadné kotúčové brzdy so systémom ABS, analógovým/LCD panelom prístrojov a kompletným osadením LED svetlometmi.

 

ÚPLNE NOVÝ KONCEPT MODELU MONKEY 125

V roku 2018 sa vracia najzábavnejší motocykel značky Honda.

Bol vytvorený v roku 1961 pre zábavný park Tama Tech – motošportový park vo vlastníctve spoločnosti Honda, ktorý sa nachádzal pri okruhu Suzuka. V roku 1967 spoločnosť Honda skonštruovala model Monkey určený do premávky a odvtedy sa z tohto modelu stala kultová záležitosť. Teraz sa tento nový zabávač môže popýšiť vidlicami typu „upside down“, prednými a zadnými kotúčovými brzdami so systémom ABS, digitálnym LCD displejom, chrómovanými detailmi a silným motorom s objemom 125 cm3.

 

X-ADV

Prvé motocyklové SUV na svete.

Predstaviteľ splynutia praktickosti skútra a dobrodružného ducha – model X-ADV ponúka na rok 2018 niekoľko vzrušujúcich nových funkcií. Medzi tieto funkcie patrí trakčná kontrola (TCS) s 3 hodnotami nastavenia a režim G, ktorý bol prvýkrát použitý pri modeli Africa Twin a je určený na priame preraďovanie, keď zídete z cesty, aby vám poskytol lepšie spojenie s motorom. K dispozícii tiež bude verzia s výkonom 35 kW pre držiteľov oprávnenia skupiny A2.